Aylık arşivler: Mart 2016

indir.com mobil uygulama

indir.com Mobil Uygulama Yarışması Başlıyor

MOBİL UYGULAMA YARIŞMASI 2016 BAŞLIYOR
Bu yıl 3.sü düzenlenen ‘’ indir.com mobil uygulama yarışması 2016‘’ başvuru süreci başladı. Birinci olan yarışmacının Silikon Vadisi gezisine gideceği etkinlikte birbirinden değerli ödüller veriliyor.
1 Ocak 2016 tarihinden itibaren yayınlanan mobil uygulamalar ile katılabildiğiniz yarışmada ister bireysel olarak isterseniz de 3 kişiyi geçmeyen gruplar halinde yarışabilirsiniz.
Okumaya devam et

içim yanar

İçim Yanar – Ferdi Tayfur | Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Bebekliğimden bugüne Ferdiciyimdir. Babamda ferdicidir. Adımda bu yüzden ferdi olsa gerek. İstisnasız Ferdi Tayfur‘un tüm şarkılarını bilir okur söylerim. Ancak gel gelelim öyle bir sahne vardır ki, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ferdi Tayfur‘un İçim Yanar şarkısına çekilebilecek en iyi sahne diyebiliriz. İçim yanar şarkısıyla öyle bir bütünlük oluşmuş durumda ki, siz değerli ziyaretçilerimizin düşüncelerini izleyerek yorumlarda paylaşmasını bekliyorum.
Okumaya devam et

seo da 12 yıllık tecrübe

SEO’da XX Yıl tecrübeli arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar,

Birkaç gündür adwords reklamlarında görüyorum. SEO’da 16 Yıllık tecrübe, SEO’da 15 Yıllık tecrübe, SEO’da 10 Yıllık tecrübe, SEO’da 13 Yıllık tecrübe şeklinde reklamlar veren arama motoru optimizasyonu yapan şirketleri / şahısları şiddetle kınıyıroum.

Seocular veya seocu gibi geçinenler, SEO tabiri ilk 2006 yılında çıkmışken siz nasıl oluyor da 16 yıllık tecrübeye sahip oluyorsunuz ?

Şuan adwords reklamlarında 1 tane buldum ve 12 yıllık tecrübe 🙂

seo da 12 yıllık tecrübe

seo da 12 yıllık tecrübe

Bu amına koduğumun seosu 20 yıl önce çıktıda bizim mi haberimiz yok ? yada arama motorları ile 20 yıl öncesinde özel bir anlaşmanız mı vardı ?

Milleti kandırmanın lüzumu yok.

İşinizi zaten yapabiliyorsanız gelir müşteri sizi bulur.

Ha yok biz işimizi yapamıyoruz adwords kanalıyla milleti kendimize çekmeye çalışıyoruz diyorsanız siz bilirsiniz.

Ancak yalana dolana ali cengiz oyununu gerek yok.

SEO danışmanlığı yapmanız için daha yiyecek 40 fırın ekmeğiniz var.

Not : Bu yazı herhangi bir firma, şahıs veya şirketi rencide etmek amaçlı yazılmamıştır. Bilgi paylaşımı olarak değerlendirmekteyim.