Kategori arşivi: Android

Silinen Fotoğrafları Kurtarmak

Android’te Silinen Fotoğrafları Kurtarmak

Silinen Fotoğrafları Kurtarmak Sorun Olmaktan Çıktı.
Android bir cihaza sahipseniz karalar bağlamanıza gerek yok. Bunun için bir miktar ödeme yapmanız gerekebilir.
Öncelikle tanıtacağım program ile bir komisyon alışverişim yok, bunu belirtmek istiyorum. Fakat birçok uuygulama ve program denedik sonuç ya istediğimiz gibi değildi ya da ücretliydi. Stellar Phoenix Photo Recovery sayesinde silinen fotoğraflarınıza erişmek mümkün. Windows 8 ile çalışan programın 50 dolarlık indirimli bir fiyata sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Veri kurtarma firmalarının yüksek ücretleri ortada. En azından bir kereliğine alabileceğiniz bu yazılım sayesinde fotoğtaf,video, ses dosyası kurtarmak ile ilgili sıkıntılarınız ortadan kalkacak. Eğer isterseniz arkadaşlarınızın üzüntüsüne de çare olabilirsiniz.

Demo kullanımla belli bir miktar datayı kurtarabilirsiniz. Programın işleyişine gelecek olursak;

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay bir kullanıma sahip olan programın birçok gereksiz programdan daha işlevsel olduğunu söyleyebiliriz. Tek yapmanız gereken seçili diski taratmak ve kurtarılmış dataları önizlemede görüp seçerek bilgisayarınıza kaydetmek.

Stellar Phoenix Photo Recovery Hangi Dosyaları Destekler ?
BMP, JPEG, GIF, TIFF, MOS, MEF, PSP, DJVU, TGA, PGM, PBM, Paint Shop Pro Görüntü Dosyası (PSP), Resim Dosyası (PCT) 3G2, 3GP, AJP, ASX, AVCHD Video Dosyası (MTS), AVI, DivX kodlu Film Dosyası (DIVX), F4V, HDMOV, M4R, Matroska Video Dosyası (MKV), İçişleri Bakanlığı Video Dosyası, MP4, MPEG, MQV, OGG Medya Oyuncu (OGM), SVI, TOD, VID, Video Nesne Dosyası (VOB) ACD, AIFF, AMR, AT3, AU, CAFF’yi, DSS, IFF, M4A, M4P, MIDI, MP3, NRA, OGG, RA, RM, RPS, SND, WAV, WMA, ve daha fazlası…

Stellar Phoenix Photo Recovery Hangi Fotoğraf Cihazlarından kurtarma yapabilir ?
Nikon, Olympus, Sony, Kodak, Fuji, Sigma, Panasonic, Pentax, Minolta, Canon

Silinen fotoğrafları kurtarmak anılarınıza yeniden kavuşmak istiyorsanız kesinlikle Stellar Phoenix Photo Recovery deneyin.

Programın resmi site linki : Stellar Phoenix Photo Recovery

Android Launching New_configuration Hatası Çözümü

Android Launching New_configuration Hatası Çözümü

Merhaba arkadaşlar, bir çok android yazılım geliştiricinin sıkça karşılaşabileceği hatalardan birisi olan, An internal error occurred during: “Launching New_configuration”.Path for project must have only one segment. hatasının çözümünü anlatacağım makalemde.
Okumaya devam et

Android WebView ile Web Uygulamaları Geliştirme

Merhaba arkadaşlar, 1fincan.com blogunda yayınlanan Android WebView ile Web Uygulamaları Geliştirme adlı makaleyi buradan site sahibine teşekkürlerimi bir borç bilerek siz değerli ziyaretçilerime aktaracağım. Okumaya devam et