indir.com Mobil Uygulama Yarışması Başlıyor

Fırsatlar Ferdi KÜÇÜK 765 İzleme 0 Yorum

MOBİL UYGULAMA YARIŞMASI 2016 BAŞLIYOR
Bu yıl 3.sü düzenlenen ‘’ indir.com mobil uygulama yarışması 2016‘’ başvuru süreci başladı. Birinci olan yarışmacının Silikon Vadisi gezisine gideceği etkinlikte birbirinden değerli ödüller veriliyor.
1 Ocak 2016 tarihinden itibaren yayınlanan mobil uygulamalar ile katılabildiğiniz yarışmada ister bireysel olarak isterseniz de 3 kişiyi geçmeyen gruplar halinde yarışabilirsiniz.

İOS ve Android sistemli mobil uygulamaların yer alacağı yarışmada geçen sene ki kazanan ‘’ Lokum ‘’ isimli fizik tabanlı bulmaca oyunu iOS platformunda App Store’ da ‘’ Popüler Uygulamalar ‘’ arasında ve App Store ana sayfasında ‘’ Games Made in Turkey ‘’ kategorisinde ‘’ Featured ‘’ olarak yer almıştır. Gen girişimcilerin kendilerini daha geniş platformlarda ifade etmeleri imkânı sunan yarışma da yeni ödüllerin ileri bir tarihte açıklanacak olup kesinleşmiş ödüller şöyledir;
Birinci;
1 haftalık uçak ve konaklama masraflarının da karşılanacağı San Francisco’ da (ABD) Silikon Vadisi tatili, bukelemun.com tarafından verilen 5.000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com tarafından karşılanan 5.000 TL değerinde reklam hizmeti ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. CRM MEDYA’ dan 5.000 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti ve ikinci olarak dereceye giren uygulamanın sahibine de CRM MEDYA’ dan 2.500 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti verilecektir.
İkinci
; 1 hafta Antalya tatili, indir.com tarafından tam 2.500 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket.
Üçüncü
; 3 günlük Antalya tatilinin yanı sıra, indir.com 1.000 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket.
YARIŞMA TAKVİMİ;
Yarışma başlangıcı; 1 Ocak 2016
Son Başvuru; 28 Nisan 2016
Halk Oylaması; 30 Nisan 2016
Jüri Değerlendirmesi; 7 Mayıs 2016
Mobil Etkinlik; 14 Mayıs 2016
İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’ nde 14 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik ile ödüller sahiplerine verilecektir.
indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları için tıklayın

Beğen (0)
Yorum
Yorum iptal

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

İfadeler

Merhaba, ziyaretçi!

  • İsim (Gerekli)
  • E-posta (Gerekli)
  • Web Sitesi
(2) Yorum
  1. bende katıldım güzel yazı teşekkürler
  2. Bakalım biz de katıldık sonuç ne olacak acaba.