Etiket arşivi: ferdi tayfur

içim yanar

İçim Yanar – Ferdi Tayfur | Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Bebekliğimden bugüne Ferdiciyimdir. Babamda ferdicidir. Adımda bu yüzden ferdi olsa gerek. İstisnasız Ferdi Tayfur‘un tüm şarkılarını bilir okur söylerim. Ancak gel gelelim öyle bir sahne vardır ki, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ferdi Tayfur‘un İçim Yanar şarkısına çekilebilecek en iyi sahne diyebiliriz. İçim yanar şarkısıyla öyle bir bütünlük oluşmuş durumda ki, siz değerli ziyaretçilerimizin düşüncelerini izleyerek yorumlarda paylaşmasını bekliyorum.
Okumaya devam et

Ayşen Birgör

Ayşen Birgör – Hesabım Var

Merhaba değerli arkadaşlarım, Aslında çocukluğumdan bugüne kadar geçen sürede hep Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses gibi değerli arabesk sanatçılarının şarkılarını eserlerini dinlemiştim. Ancak son 1 haftadır, Türk Sanat Müziğine doğru müzik tarzımı değiştirmeye karar verdim. Okumaya devam et

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur’un 16 Yaşında İlk Söylediği Şarkı

Merhaba arkadaşlar, Koyu bir ferdi tayfur hayranı olarak sabah akşam dinlediğim ferdi tayfur şarkılarını sizlerle paylaşmak istedim. Herbirinin şüphesiz ayrı yeri vardır bende ve mutlak surette sizlerde de birşeyler canlanacaktır. Her şarkısında farklı hulyalara daldigim ferdi tayfur’dan secmelerim aşağıdadır.
Okumaya devam et